Pijawki

Marzec 19, 2013 - autor: swiatzegarkow

Aktualnie w lecznictwie wyłonił się nowy trend, związany z powrotem do babcinych i efektywnych sposobów leczenia. Coraz popularniejsza robi się hirudoterapia, czyli leczenie pijawkami. Pijawka podczas terapii wsysa martwą krew pacjenta a w to miejsce daje ok 200 różnych substancji, które dają możliwość odratowania np. martwej kończyny a także całkowicie polepszają kondycję organizmu.

Jej unikatowość ma związek z faktem, iż ciężko o lecznicze substancje, które byłyby substytutami i miałyby zbliżone cechy oraz działanie lecznicze jak pijawki. Wykorzystuje się wiele sposobów, które pozwalają znaleźć właściwe miejsce na przystawienie pijawki wrocław odpowiednio do schorzenia pacjenta. Pijawki nie są jednak złotym środkiem na każdą chorobę czy dysfunkcję organizmu, a ponadto nie wszyscy mogą z takiej terapii korzystać – osoby z anemią, za niskim ciśnieniem krwi, kobiety w ciąży czy dzieci w wieku poniżej 10 lat to tylko część z nich.

Reklamy

Problemy z Kolką?

Twoje dziecko na problemy z kolką niemowlęcą? Pamiętajmy, że kolka niemowląt jest bardzo niebezpieczna. Najlepiej od razu przejść do rzeczy i rozpocząc kurację. W tym celu wykorzystaj produkty medyczne do tego przeznaczone!

lekarz

Szybky i profesjonalny ortopeda Wrocław Ortoclinic zapewnia oprócz profilaktyki także pomoc w rehabilitacji.

%d blogerów lubi to: